tur eng
SUPER WORKSTATION
732ler +

7038A-İ  
7038A-İ

Supermicro 7038A-i iş istasyonu , birbiriyle birebir uyumlu çalışan uzun süreli testlerden geçmiş , bu sayede stabil olan kompanentleri sayesinde uzun ömürlü ve olabildiğine yüksek verimlidir. Intel Xeon ve Intel Core Serisi işlemci desteği sayesinde hem endüstriyel hemde günlük kullanıma uygundur. Maksimum 2 adet 22 Gerçek ve 22 İş parçacığı çekirdeğiyle tek işlemcide 44 çekirdeğe kadar çıkan çift işlemcide ise 88 iş parçacığına kadar işlem yükü desteği.

 

5038A-İ  
5038A-İ

Supermicro 5038A-i iş istasyonu , birbiriyle birebir uyumlu çalışan uzun süreli testlerden geçmiş , bu sayede stabil olan kompanentleri sayesinde uzun ömürlü ve olabildiğine yüksek verimlidir. Intel Xeon ve Intel Core Serisi işlemci desteği sayesinde hem endüstriyel hemde günlük kullanıma uygundur. Maksimum 22 Gerçek ve 22 İş parçacığı çekirdeğiyle tek işlemcide 44 çekirdeğe kadar işlem yükü desteği.

 

5038A-iL  
5038A-iL

Supermicro 5038A-iL iş istasyonu , birbiriyle birebir uyumlu çalışan uzun süreli testlerden geçmiş , bu sayede stabil olan kompanentleri sayesinde uzun ömürlü ve olabildiğine yüksek verimlidir. Intel Xeon ve Intel Core Serisi işlemci desteği sayesinde hem endüstriyel hemde günlük kullanıma uygundur.

 
743ler +

7048GR-TR  
7048GR-TR

Supermicro 7048A-T iş istasyonu , birbiriyle birebir uyumlu çalışan uzun süreli testlerden geçmiş , bu sayede stabil olan kompanentleri sayesinde uzun ömürlü ve olabildiğine yüksek verimlidir. Intel Xeon ve Intel Core Serisi işlemci desteği sayesinde hem endüstriyel hemde günlük kullanıma uygundur. Maksimum 2 adet 22 Gerçek ve 22 İş parçacığı çekirdeğiyle tek işlemcide 44 çekirdeğe kadar çıkan çift işlemcide ise 88 iş parçacığına kadar işlem yükü desteği. Kule tipi yada opsiyonel kızaklarıyla Kabinde kullanabileceğiniz tiptedir. 8 Adet Hot-Swap diskleri sayesinde yüksek depolama (32TB) kapasitesi bulunur. 4 Adet GPU kart desteği sayesinde render sürelerini olabildiğine kısaltır. Özellikle 4K Video editleme işlemlerini hem işlem yükü olarak hemde depolama alanı olarak fazlasıyla yerine getirebilir.

 

7048A-T  
7048A-T

Supermicro 7048A-T iş istasyonu , birbiriyle birebir uyumlu çalışan uzun süreli testlerden geçmiş , bu sayede stabil olan kompanentleri sayesinde uzun ömürlü ve olabildiğine yüksek verimlidir. Intel Xeon ve Intel Core Serisi işlemci desteği sayesinde hem endüstriyel hemde günlük kullanıma uygundur. Maksimum 2 adet 22 Gerçek ve 22 İş parçacığı çekirdeğiyle tek işlemcide 44 çekirdeğe kadar çıkan çift işlemcide ise 88 iş parçacığına kadar işlem yükü desteği. Kule tipi yada opsiyonel kızaklarıyla Kabinde kullanabileceğiniz tiptedir. 8 Adet Hot-Swap diskleri sayesinde yüksek depolama (32TB) kapasitesi bulunur. Özellikle 4K Video editleme işlemlerini hem işlem yükü olarak hemde depolama alanı olarak fazlasıyla yerine getirebilir.

 

SOSYAL MEDYA

BİZİ TAKİP EDİN!