tur eng
Referanslar


Veri Merkezi Çözümleri  
Veri Merkezi Çözümleri

Referans Mimarileri, Tam Entegre Sistemler ve Supermicro Raf Kurulum Çözümleri

 

Sınır Güvenliği  
Sınır Güvenliği

Kritik bir tesisten sorumlu olduğunuzda, her türlü tehdide karşı hazırlıklı olmanız gerekir. Kazalar ve hırsızlıktan teröre ve doğal afetlere kadar olan her şey süreç bozulmasına ve emniyet tehlikesine neden olabilir. Axis gözetim çözümleri ile, bu zorlu durumlardan bazılarını yönetebilir ve tesisinizin olabildiğince sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ulaşım  
Ulaşım

Birçok şehir için, toplu taşıma araçlarını uygun bir toplu taşıma alternatifi olarak tanıtmak ve transit sistemlerine daha fazla yolcu çekmesi büyük önem taşıyor.Bunu başarmak için, hem yolcular hem de personel için güvenli bir ortam sunmak esastır.

 

Havacılık  
Havacılık

Birçok havaalanı, zor gözetim gereksinimlerini karşılamak için Axis ağ video çözümlerini seçti. Piyasanın en geniş IP kamera yelpazesi ile Axis, iç ve dış alanların maliyet açısından etkin bir şekilde izlenmesini sağlar

 

Emniyet Birimleri  
Emniyet Birimleri
 

Kamu Güvenliği  
Kamu Güvenliği

Kamu koruması ve güvenliği , her seviye hükümet için önemli bir konudur.Hem vatandaşlar hem de hükümet yetkilileri, acil tehditler ve cezai yaptırımlarla karşılaşmak zorunda kalmadan günlük yaşamlarını sürdermek ister.IP video gözetiminin, kamuya açık alanlarda daha güvenli ve daha korunaklı ortam yaratmak için etkili bir önleyici araç olduğu kanıtlanmıştır

 

Üniversiteler ve Eğitim  
Üniversiteler ve Eğitim

Vandalizme, şiddete veya hırsızlığa maruz kalmış eğitim tesislerini çok sık duyuyoruz. Sonuç olarak, değerli kaynaklar külfetli onarım ve ayrıntılar yüzünden yetersiz kalabiliyor.Axis'in bir ağ video çözümü, temel işiniz olan eğitiminize odaklanmanızı sağlar. Ayrıca, size aşağıdakiler için geleceğe yönelik ve maliyet açısından verimli bir araç sunar:

 

Şehir Güvenliği  
Şehir Güvenliği

Daha güvenli bir şehir için küçük adımlar
Güvenlik, her şehrin temel sorumluluklarından biridir , güvenli ve güvenli hissetmek, herhangi bir vatandaşın temel haklarından biridir. Fakat nüfus arttıkça,şehirler çevreye zarar vermek, suç eylemi ve bütçe kısıtlamaları gibi yeni zorluklarla karşı karşıya kaldıklarında, gerçekten güvenli bir şehir oluşturmak zorlaşıyor.

 

Ankara Emniyet Müdürlüğü  
Ankara Emniyet Müdürlüğü

Ankara Emniyet Müdürlüğü

 

ÖSYM  
ÖSYM

e-Sınav Merkezleri Tarafımızca İzlenmektedir

 

İstanbul KGYS Kamera Donatımı  
İstanbul KGYS Kamera Donatımı

İstanbul KGYS Sistemi 4K ULTRA HD Kameralar ile Donatılıyor.

 

TÜBİTAK  
TÜBİTAK

TÜBİTAK Uzay Arşiv ve Kamera Sistemi

 


TÜRKİYENİN İLK KALİBRASYONLU TEDES PROJESİ  
TÜRKİYENİN İLK KALİBRASYONLU TEDES PROJESİ

Tüm projede 18x optic zoomlu, Full HD sabit zoom kameralar kullanılarak 3 km mesafeden teşhis yapılabilmekte, 275 metre mesafeden plaka okunabilmekte, zifiri karanlıkta rahatlıkla görüş sağlanabilmektedir.

 


ŞEHİR GÖZETLEME SİSTEMLERİ İÇİN AÇIK PLATFORM  
ŞEHİR GÖZETLEME SİSTEMLERİ İÇİN AÇIK PLATFORM

Açık platform sistemler ile herhangi bir kamerayı ister analog, ister IP kombinasyonun da rahatlıkla yöneterek kullanabilir,  IP, megapiksel, HD, HD-SDI, termal, panoramik, 360 ​​derece kameraları, PTZ kameraları ihtiyacınıza göre konumlandırabilirsiniz.

 

SOSYAL MEDYA

BİZİ TAKİP EDİN!