tur eng
PTZ ve Multi-Kanal Termal Kameralar

VZ-750  
VZ-750

Uzun Menzilli Çok Sensörlü Sistem

 • Bütünleşme
 • Çok Sensörlü Sınır Güvenlik Çözümü
 • Kanıtlanmış Görev Performansı
 • Ethernet altyapısı üzerinden TCP / IPH.264 HD Video
 • VMS ve Analytics Birlikte Çalışabilir
 

VZ-1010  
VZ-1010
 • Orta Dalga IR Kamera
 • Endüstrinin Öncü Güvenilirliği
 • Endüstri Lideri Uzun Menzilli Performans
 • 640 x 480 Odak Düzlem Dizisi
 • Dört FOV, f / # 4 Mercek: .44 °, .88 °, 1.8 °, 4.6 °
 • (Sırasıyla 1000/500/250 / 95mm EFL)
 • Otomatik ve Manuel Odak n Otomatik Kazanç Kontrolü
 

Accuracii TO  
Accuracii TO

ACCURACII TO - ORTA ARALI TERMİK PAN VE TİLT KAMERA SİSTEMLERİAccuracii TO, güvenlik uygulamaları için geliştirilmiş güçlü, yuvarlatılmış, güçlü, hassas bir PTZ gözlem sistemidir. Son teknoloji termal görüntüleme teknolojisini kullanarak gözlem ve tespit sağlar. Accuracii TO, yağmur, direk güneş ışığı, nem ve toz gibi en sert çevre koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Accuracii TO, gündüz / gece termal kamerayı 24/7 gizli güvenlik sağlamak için entegre, sağlamlaştırılmış, 360 ° döndürme momenti +/- 90 ° eğimli konumlayıcı ile birleştirir. Havalandırmalı optikler sabit, odaklanmayan ve 6 km'ye kadar araç boyutundaki nesnelerin tehdit tespitini ve gece görüşünü sunar.

 

Accuracii ML  
Accuracii ML

ACCURACII ML - İLERİ ÇOK SENSÖR TERMAL VE GÖRÜNÜŞÜ HAFİF KAMERA PTZVumii Accuracii ML, özellikle güvenlik uygulamaları için geliştirilmiş güçlü bir gece-gündüz çoklu sensör gözlem sistemidir. Gelişmiş 17µ 640 x 480 termal görüntüleme kamera teknolojisini kullanarak orta mesafe algılama ve gözlem sağlar.
Accuracii ML'de 15-100mm Sürekli Zum lens veya gece ve gündüz çalışması için 45 / 135mm Çift Görüş Alanı (DFoV) lens ve ek özelliklere sahip bir CCD kamera bulunur.
Sistem, 10 km'ye kadar olan güvenlik tehditlerinin tespiti ve değerlendirilmesi ve 6 km'ye kadar yangın algılama için idealdir. Accuracii ML, yağmur, direk güneş ışığı, yüksek nem ve toz gibi en sert hava ve çevre koşullarına dayanacak şekilde sağlamlaştırılmıştır.

 

Accuracii AT Mini  
Accuracii AT Mini

ACCURACII AT MINI- KOMPAKT ÇİFT KANAL TERMAL VE CCD KAMERA SİSTEMİVumii’nin Accuracii AT Mini, 24/7 gizli güvenlik sağlamak için iki gelişmiş video kanalını entegre sürekli 360 ° yatay konumlu konumlayıcı üzerinde birleştiren kompakt ve hafif bir sistemdir.
Accuracii kamera sistemleri, 2 km'ye kadar bir kişiden tehdit algılaması ve 4 km'nin ötesinde bir araç sunan birkaç atmalize lens konfigürasyonunda (8,5 mm'den 60 mm'ye kadar) mevcuttur.

 

Accuracii AT GO  
Accuracii AT GO

ACCURACII AT GO  ÇİFT SENSÖR PAN VE TİLT KAMERA SİSTEMLERİ

Vumii’nin Accuracii AT GO sistemi, tek bir ünitede günde 24 saat net görüntüleme sağlayan yüksek çözünürlüklü çift kanallı bir gözetim çözümüdür. Gece ve düşük ışık operasyonları için ideal olan bu sağlam kamera, zor görüş şartlarında gelişmiş netlik ve aralık performansı sağlar. 360 ° tava kabiliyeti, tam alan kaplamasma olanak tanırken, termal lens konfigürasyon seçenekleri, çeşitli kısa, orta ve uzun mesafe algılama ve tanımlama aralıkları sunar. Hava koşullarına bakılmaksızın net bir görüntü sağlar ve gemilere veya araçlara monte edildiğinde navigasyon ve arama kurtarma operasyonlarına yardımcı olabilir. IP66 kasa ve 25Hz kare hızı, güvenli şehir ve önemli varlıkların korunması ve gözetimi gibi limanlarda ve diğer dış mekan güvenlik uygulamalarında faydalıdır.

 

Accuracii AT  
Accuracii AT

ACCURACII AT - ÇİFT SENSÖR PAN VE TİLT KAMERA SİSTEMLERİ

Vumii’nin Accuracii AT, 24/7 gizli güvenlik sağlamak için, iki adet gelişmiş video kanalını, renkli CCD ve gündüz / gece termal kamerayı entegre edilmiş, 360 ° dönmeli pan-tilt konumlayıcı üzerinde birleştirir.
Accuracii kamera sistemleri birkaç atmalize lens konfigürasyonunda mevcuttur.
Havalandırmalı optikler sabit, odaklanmayan ve 6 km'ye kadar tehdit algılama ve gece görüşü sunan bir ürün.

 

Accuracii XR  
Accuracii XR

ACCURACII XR - EXTREME UZUN SES ÇOK SENSÖR PTZ

Vumii'nin uzun menzilli gözetleme kameraları Accuracii ailesi, 24/7 gizli güvenlik sağlamak için iki adet gelişmiş video kanalını entegre edilmiş 360 ° dönmeli pan-tilt konumlayıcıda birleştirir.
Accuracii termal kamera sistemleri, kısa, orta veya aşırı uzun menzilli gündüz otofokus kamera seçenekleriyle eşleştirilen pazar lideri termal otofokus ile birkaç sürekli zoom lens seçeneği ile yapılandırılabilir.
Sürekli zum optikleri ve yüksek çözünürlüklü görüntüleyiciler, 20 km'den fazla tehdit algılama performansı ile izlemek için idealdir.

 

Accuracii XRU  
Accuracii XRU

ACCURACII XRU - UZUN SINIF ÇOK SENSÖR PTZ

Vumii’nin Accuracii XRU, pazar lideri uzun menzilli çift sensörlü bir gözetim sistemidir. Bu eşsiz sistem, gelişmiş bir yüksek çözünürlüklü 25-225 mm sürekli yakınlaştırma termal kamerasını, doğru bir yatay kaydırma ünitesinde orta veya uzun menzilli görünür ışıklı kamera ile birleştirir.
Accuracii XRU, düzenli bakım gerektirmeden, düşük bir sahip olma maliyeti sağlayarak aşırı uzun menzilli algılama ve değerlendirme sunar. Tipik uygulamalar arasında havaalanları ve diğer hassas alanlar bulunur.
Sistem analog veya IP dahil olmak üzere bir dizi konfigürasyonda ve Laser Range Finder ve termal görüntü sabitleme gibi ek seçenekler mevcuttur.

 

SOSYAL MEDYA

BİZİ TAKİP EDİN!