tur eng
Belgeler

Sibernetik Teknoloji TSE

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

3.1.45  TS12498 Bilgisayar ve Çevre Bileşenleri üzerine Yetkili servis noktaları hizmet yeterliliği

3.1.46  TS12540 Güvenlik sistemleri üzerine Yetkili servis noktaları hizmet yeterliliği.

Bu standartlar, bilgisayar ağı bileşenleri ve sistemleri yetkili servislerinin işletmecilik, yapısal özellik, teknik donanım, çalışanların özellikleri ve belgelendirme ile ilgili kurallarını kapsıyor.

 

Sibernetik Teknoloji ISO 27001

İSO 27001 BELGESİ :

 

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS), bilgiyle ilgili varlıkları korumak ve taraflara güven verecek güvenlik kontrollerini temin etmek için geliştirilmiştir.

ISO 27001 sertifikası, ticari, kamu, vakıf gibi kurum ve kuruluşları kapsar. Sistem, belgelendirilmiş bir BGYS’nin, kurumların bütün ticari rizikoları kapsamında kurulmasını, takip edilmesini, incelenmesini, devamlılığının sağlanmasını ve geliştirilmesini içerir.

 

ISO 9001 BELGESİ:

ISO 'International Organization for Standardization' un kısa yazılışıdır, yani uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturduğu bir kalite yönetim sistemi standardıdır. ISO 9001 Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.

 

SOSYAL MEDYA

BİZİ TAKİP EDİN!